PARTIAL RESULT - EVENT 507 to Heat No.13 Boys 09 Yrs/Over 50m Freestyle

PlaceNameClubTime
1 Alex WRAY Deepings 00:24.17
2 Sargon YOUSSEFI-TITCHESutton 00:24.53
3 Owen ROBERTS Retford 00:25.30
4 Brendan O'KEEFE Mansfield 00:25.67
5 Thomas HOWARTH Falcon Nttm 00:25.71
6 Kyle RAISON Falcon Nttm 00:25.93
7 Christopher BAGULEY Mansfield 00:25.96
8 Benjamin CANAVAN-TAYLOFalcon Nttm 00:26.21
9 Jordan BULL Deepings 00:26.32
10 Samuel CREAK Sutton 00:26.62
11 Tyrelle HAMILTON Mansfield 00:26.69
12 Matthew RADFORD Mansfield 00:27.10
13 Daniel JOHNSTON Sutton 00:27.11
14 Stuart EASTWOOD Crewe Flyers00:27.17
15 Daniel MEARS Crewe Flyers00:27.20
16 Thomas FLETCHER Sherwood 00:27.51
17 Nathaniel WOOD Falcon Nttm 00:27.56
18 Aaron LEE Sutton 00:27.58
19 Ryan RIMMER Crewe Flyers00:27.62
20 Aaron GLOVER Crewe Flyers00:27.91
21 Samuel PEARSON Long Eaton 00:28.11
22 Daniel WILSON Long Eaton 00:28.28
23 Henry SLAWSON Mansfield 00:28.36
24 Kelsey EDWARDS Sutton 00:28.37
25 Liam O'KEEFE Mansfield 00:28.39
26 Fabio INCERTI Newark 00:28.96
27 Jake HUDD Sutton 00:29.10
28 Owen WAKEFIELD Sherwood 00:29.10
29 Joseph STATHER Crewe Flyers00:29.17
30 Owen OTTAWAY Sherwood 00:29.21
31 Jacob ROBERTS Retford 00:29.26
32 Morgan GALLIMORE Mansfield 00:29.72
33 Louis ROUND Radford 00:29.80
34 Matthew HULL Sherwood 00:30.45
35 Liam MARSH Sutton 00:31.04
36 Joseph SADLER Sherwood 00:31.40
37 Adam HUDSON Sutton 00:31.50
38 Adam WEBBER Falcon Nttm 00:31.94
39 Oliver CLAY Radford 00:32.33
40 Niall PEETERS WEEM Sherwood 00:32.43
41 Nicholas MELDRUM Mansfield 00:32.62
42 Joseph LEWIS Sherwood 00:32.75
43 Dawid SROKA Sherwood 00:32.86
44 Bailey WARD Sherwood 00:33.20
45 Ethan BARRACLOUGH Sherwood 00:33.60
46 Connor MARSH Sutton 00:33.69
47 Joshua MERRIFIELD Arnold 00:33.72
48 Giovanni BALANUR Sutton 00:33.77
49 Gabriel MOTH Hucknall Lin00:34.23
50 Spike ATKINSON Sutton 00:34.86
51 Benjamin DAVIS Falcon Nttm 00:34.99
52 Matthew PAVIER Retford 00:35.47
53 Matthew WADE Mansfield 00:35.82
54 Liam DAWSON Ripley 00:36.04
55 Owen HARDING Sherwood 00:36.06
56 Lynden JOHNSON Hucknall Lin00:36.16
57 Henry OSBORNE Arnold 00:36.22
58 Hou Yu LEI Bramcote 00:36.35
59 Finley BUNHEJEE Kimberley 00:37.47
60 Jack ARMSBY Sherwood 00:37.58
61 Jack BERTA Sutton 00:37.79
62 Alexander SLANEY Sherwood 00:38.14
63 Makar BABENKO Retford 00:38.15
64 Kieran THOMPSON Mansfield 00:38.35
65 Harry LEWIS Sherwood 00:38.48
66 Finley ELLIS Falcon Nttm 00:38.63
67 Alexander PEETERS WEEMSherwood 00:38.78
68 William CURTIS Braunstone 00:38.79
69 Bailey SLATER Mansfield 00:38.86
70 Dylan WALKER Falcon Nttm 00:39.43
71 Josh WAKELIN Kimberley 00:39.91
72 Luke HUDD Sutton 00:43.40
Kade THEAKSTONE Bramcote DNC
Andrew PARR Ripley DNS
Benjamin ATKINSON Retford DNS
Corey MINOTT Bramcote DNS
Eric ANSCOMBE Radford DNS
Luke MALINSKI Bramcote DNS
Owen-Ben SLADEN Sherwood DNS
Joseph HEMPSALL Mansfield DNS
Samuel WATSON Mansfield DNS

Uploaded at : 17:09:20