EVENT 507 Boys 09 Yrs/Over 50m Freestyle

PlaceNameClubTime
1 Oliver HEMPSALL Mansfield 00:24.04
2 Robert BARTON Sherwood 00:25.25
3 Ruslan GOLUBS Sutton 00:25.56
4 Christopher BAGULEY Mansfield 00:25.73
5 Jack RIGBY Mansfield 00:25.85
6 Benjamin CANAVAN-TAYLOMansfield 00:26.33
7 Tom MITCHELL South Lincs 00:26.44
8 Jake WHITWORTH Sherwood 00:26.51
9 Samuel CREAK Sutton 00:26.52
10 Thomas HOWARTH Mansfield 00:26.56
11 Brendan O'KEEFE Mansfield 00:26.76
12 Jason LAI Sutton 00:27.31
13 Sam MURDEN Falcon Nttm 00:27.41
14 Tyrelle HAMILTON Mansfield 00:27.54
15 Aaron LEE Sutton 00:27.74
16 Rhys TAYLOR Mansfield 00:27.76
17 Bradley STATE Radford 00:27.83
18 Stuart EASTWOOD Crewe Flyers00:28.09
19 Joseph MAYE Braunstone 00:28.30
20 Aaron GLOVER Crewe Flyers00:28.43
21 Matthew RADFORD Mansfield 00:28.87
22 Ryan RIMMER Crewe Flyers00:28.97
23 Henry SLAWSON Mansfield 00:28.98
24 Nathaniel WOOD Sherwood 00:29.61
25 Liam O'KEEFE Mansfield 00:29.62
26 George PARTRIDGE Calv Bing 00:29.83
27 Jacob CARRINGTON Calv Bing 00:29.89
28 Eric ANSCOMBE Radford 00:30.09
29 Benjamin FOULSTON Bramcote 00:30.29
30 Samuel WATSON Mansfield 00:30.48
31 Owen OTTAWAY Sherwood 00:30.70
32 Sam WILLIAMS Arnold 00:31.30
33 Joseph STATHER Crewe Flyers00:31.76
34 William HOGG Eckington 00:31.78
35 Jim FERGIE Sutton 00:31.84
36 Harrison EDWARDS Brighouse 00:31.88
37 Joshua MITCHELL CarltonForum00:32.33
38 Ryan WILCOX Bramcote 00:32.56
39 Adam PRING Sherwood 00:32.69
40 Adam HUDSON Sutton 00:33.43
41 Liam MARSH Sutton 00:33.79
42 Evan-Ross COGGINS Bramcote 00:33.91
43 Oliver CLAY Radford 00:34.21
44 Niall PEETERS WEEM Sherwood 00:34.31
45 Finlay CHAPMAN Braunstone 00:34.38
46 Edward DURHAM Worksop 00:34.58
47 Bailey WARD Sherwood 00:34.60
48 Joseph HEMPSALL Mansfield 00:34.67
49 James BRETT Braunstone 00:34.81
50 Nicholas MELDRUM Mansfield 00:34.87
51 Luke CHAPMAN Braunstone 00:34.96
52 Giovanni BALANUR Sutton 00:35.10
53 Jake BIGGS Mansfield 00:35.19
54 Thomas BROMPTON Bramcote 00:35.42
55 Joseph SADLER Sherwood 00:35.71
56 Joseph LEWIS Sherwood 00:35.88
57 Matthew WOODHALL Sutton 00:35.92
58 Owen-Ben SLADEN Mansfield 00:35.95
59 Stanley ALEXANDER Braunstone 00:36.05
60 Joshua MERRIFIELD Arnold 00:36.09
61 Will PARKER Calv Bing 00:36.09
62 Connor MARSH Sutton 00:36.25
63 Jack EDIS Calv Bing 00:36.88
64 Tom WEBB Bramcote 00:37.00
65 William DARRINGTON Sherwood 00:37.20
66 Matthew PAVIER Retford 00:37.33
67 Kynan WONG Bramcote 00:37.59
68 Harrison CASEY Eckington 00:38.20
69 Matthew MILLINGTON South Lincs 00:38.52
70 Callum PEEL Mansfield 00:38.53
71 Tom GILES Calv Bing 00:39.01
72 Martin VALTCHANOV Bramcote 00:39.35
73 Caid MURPHY-LEA Sutton 00:39.39
74 Jack ARMSBY Mansfield 00:39.86
75 Owen HARDING Sutton 00:40.71
76 Alexander SLANEY Sherwood 00:41.95
77 William FRANCIS Kimberley 00:43.36
Alex DRIVER Arnold DNC
Fabio INCERTI Newark DNS
Jack REDDINGTON Calv Bing DNS
Yousef ABU MRAHEEL Bramcote DNS
Samuel TEMPLETON Retford DNS
Jack BANNISTER Arnold DNS
Owen WAKEFIELD Sherwood DNS
Harvey GREEN Falcon Nttm DNS
Alexander PEETERS WEEMSherwood DQFO 
Harry YORSTON Mansfield DQST

Uploaded at : 17:01:36